Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47198
Stary 11.06.2011, 22:26
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Opierając sie na Wikipedii to chyba nie ma możliwości takiego ograniczenia.
Cytat z http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Bosmana

"Ponadto uznano, że skoro pracownicy państw członkowskich mają być zgodnie z traktatami traktowani bez różnicy obywatelstwa, to kluby czy federacje piłkarskie nie mogą wprowadzać klauzul ograniczających liczbę obcokrajowców w klubach; dotyczy to jednak tylko obywateli Unii."

Jak źle mówię to mnie poprawcie.
Albo przepisy UEFA, albo unijne tego zabraniają. Możliwe, że to i to.
Odpowiedz cytując