Lukasz napisał(a):

Opierając sie na Wikipedii to chyba nie ma możliwości takiego ograniczenia.
Cytat z http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Bosmana
"Ponadto uznano, że skoro pracownicy państw członkowskich mają być zgodnie z traktatami traktowani bez różnicy obywatelstwa, to kluby czy federacje piłkarskie nie mogą wprowadzać klauzul ograniczających liczbę obcokrajowców w klubach; dotyczy to jednak tylko obywateli Unii."
Jak źle mówię to mnie poprawcie.
|
Albo przepisy UEFA, albo unijne tego zabraniają. Możliwe, że to i to.