Angmir napisał(a):

Marzy mi się żeby PZPN dowal;ił limit - np 5 zawodników z Polski w składzie ...
A nie jest początek okna - a Stan mówi że nie obserwują żadnego Polaka !!
......
|
Opierając sie na Wikipedii to chyba nie ma możliwości takiego ograniczenia.
Cytat z
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Bosmana
"Ponadto uznano, że skoro pracownicy państw członkowskich mają być zgodnie z traktatami traktowani bez różnicy obywatelstwa, to kluby czy federacje piłkarskie nie mogą wprowadzać klauzul ograniczających liczbę obcokrajowców w klubach; dotyczy to jednak tylko obywateli Unii."
Jak źle mówię to mnie poprawcie.