Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47196
Stary 11.06.2011, 22:24
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Marzy mi się żeby PZPN dowal;ił limit - np 5 zawodników z Polski w składzie ...

A nie jest początek okna - a Stan mówi że nie obserwują żadnego Polaka !!
......
Opierając sie na Wikipedii to chyba nie ma możliwości takiego ograniczenia.
Cytat z http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Bosmana

"Ponadto uznano, że skoro pracownicy państw członkowskich mają być zgodnie z traktatami traktowani bez różnicy obywatelstwa, to kluby czy federacje piłkarskie nie mogą wprowadzać klauzul ograniczających liczbę obcokrajowców w klubach; dotyczy to jednak tylko obywateli Unii."

Jak źle mówię to mnie poprawcie.
Odpowiedz cytując