|
Ta wasza dyskusja o przykładach polskich zawodników spełniających 4 warunki jest bezsensowna. Ktoś powie np. Wawrzyniak i co wtedy? Drogi? A cholera wie jak on się prezentuje w porównaniu do zawodników, którymi się interesujemy, których nazwisk nie znamy. Takie rzeczy można ocenić dopiero po kilku miesiącach od transferu. Wtedy okazuje się, że np. Wilk był strzałem w dziesiątkę, a świetny na papierze Jaliens był przepłacony.
Ostatnio edytowane przez jova : 12.06.2011 o godz. 00:40.
|