Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47194
Stary 11.06.2011, 22:23
Kibic1928 sprawdź sobie zarobki każdego z zawodników i potem idź spac,polecam wpisac nazwisko plus salary w google.Jak któryś z tych graczy zarabia więcej niż 400 (oprócz Peszki) mogę dostac bana.
Odpowiedz cytując