Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
47193
11.06.2011, 22:19
A i oczywiście Sobiecha można by bylo na niego grosza żucić bo podobno JW jest wściekły na niego za to ze nie chcial sie zgodzic na warunki kontraktu... To jest dobry napastnik
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123