Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47193
Stary 11.06.2011, 22:19
A i oczywiście Sobiecha można by bylo na niego grosza żucić bo podobno JW jest wściekły na niego za to ze nie chcial sie zgodzic na warunki kontraktu... To jest dobry napastnik
Odpowiedz cytując