Ja tam do tego podchodzę z optymizmem. Stan powiedział, że mieli opcję "kup teraz" jednak z niej nie skorzystali i sondują możliwość dalszego wypożyczenia. Oznacza to, że liczą z się z odmowną decyzją i z pewnością mają kogoś upatrzonego podobnie jak to ma miejsce w przypadku Sivakova.
Angmir napisał(a):

A pewnie że napisał bym -tylko po co - i tak wszyscy wolą Lameya, Bukhariego, Bunoze, Branco, Beto, Riosa itd. niż "polskich drewniaków".
Wedłóg mojej opinii z każdego Polskiego klubu można by wyciągnąć co najmniej 2-3 fajnych zawodników, którzy po przyjściu do Wisły podnieśli by wartość swoją jak i klubu. Przykład Wilka jest znaczący.
Od piłkarza no-name nie specjalnie wyróżniającego się w Kielcach, do piłkarza który z powodzeniem może grać w pierwszej 11 w Wiśle. I nie piszcie tylko ze był w Kielcach gwiazdą, bo zanim do nas trafił jedyny Wilk jakiego znała 3/4 tego forum wchodzi na ogony w Lechu.
|
To proszę oświeć mnie kto to taki. Podaj przynajmniej 5 nazwisk, które spełniają wszystkie w/w kryteria. I proszę bez wykręcania się sianem "Po co mówić skoro wszyscy wolą obcokrajowców". Jak wiesz i znasz nazwiska to podziel się z resztą forum. Ja nie wiedzę choćby jednego, który spełniałby więcej niż 1 [ostatni].