Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47188
Stary 11.06.2011, 21:58
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Jednak trochę szkoda Cikosza - gość w przeciągu sezonu zrobił nielichy postęp, co zaowocowało powołaniem do reprezentacji Słowacji, dodatkowo jest już zgrany z zespołem. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy dwóch prawych obrońców, bo nie wyobrażam sobie występu na tej stronie Jaliensa - chyba, że w przypadku jakiejś katastrofy typu kontuzje czy czerwona kartka i brak możliwości zmiany. Mecz z Podbeskidziem pokazał, że jest już za stary (czyt. za wolny) żeby tam grać.



Tego lata nie będzie urlopu I głęboko wierzę w to, że zimą również nasi piłkarze za długo sobie nie poodpoczywają
Ja tam do tego podchodzę z optymizmem. Stan powiedział, że mieli opcję "kup teraz" jednak z niej nie skorzystali i sondują możliwość dalszego wypożyczenia. Oznacza to, że liczą z się z odmowną decyzją i z pewnością mają kogoś upatrzonego podobnie jak to ma miejsce w przypadku Sivakova.

Angmir napisał(a):Wyświetl post
A pewnie że napisał bym -tylko po co - i tak wszyscy wolą Lameya, Bukhariego, Bunoze, Branco, Beto, Riosa itd. niż "polskich drewniaków".

Wedłóg mojej opinii z każdego Polskiego klubu można by wyciągnąć co najmniej 2-3 fajnych zawodników, którzy po przyjściu do Wisły podnieśli by wartość swoją jak i klubu. Przykład Wilka jest znaczący.

Od piłkarza no-name nie specjalnie wyróżniającego się w Kielcach, do piłkarza który z powodzeniem może grać w pierwszej 11 w Wiśle. I nie piszcie tylko ze był w Kielcach gwiazdą, bo zanim do nas trafił jedyny Wilk jakiego znała 3/4 tego forum wchodzi na ogony w Lechu.
To proszę oświeć mnie kto to taki. Podaj przynajmniej 5 nazwisk, które spełniają wszystkie w/w kryteria. I proszę bez wykręcania się sianem "Po co mówić skoro wszyscy wolą obcokrajowców". Jak wiesz i znasz nazwiska to podziel się z resztą forum. Ja nie wiedzę choćby jednego, który spełniałby więcej niż 1 [ostatni].
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 11.06.2011 o godz. 22:04.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując