Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2762
Stary 11.06.2011, 21:47
gucio033 napisał(a):Wyświetl post
mam takie pytanko, jestem absolwentem i posiadam dyplom na kierunku ekonomii 1 stopnia i mam zamiar iść dalej i czy jest możliwości dostania się na wydział Ekonomi ale o kierunku: Gospodarka Przestrzenna? Jest wydział ekonomi jak i także kierunek i czy tylko mogę iść na jeden tor czy mogę go trochę zmienić może miał ktoś takie dylematy i mógłby się podzielić swoją sytuacją
O jaką uczelnię chodzi? UEK? Jeśli tak, to informacje o rekrutacji na II stopień masz:

tu http://nowa.uek.krakow.pl/pl/edukacj...i-stopnia.html (info oficjalne)

i tu http://f.ae.krakow.pl/viewforum.php?...2c143192437bb0 (nieoficjalne, ale to forum studenckie i tam najlepiej kierować takie pytania).

Na ogół przy rekrutacji na poziom drugi masz jakiś egzamin, czasem jest to tylko rozmowa, czasem piszesz test. Do przyjęcia na 2 poziom, wymagany jest dyplom licencjacki, ale niekoniecznie z tej samej specjalności/dyscypliny co na poziomie pierwszym. Jeśli kierunek licencjacki i magisterski bardzo się różnią, po prostu będziesz musiał zaliczyć tzw. różnice programowe (kilka kursów, zależnie od programów studiów dla danego kierunku).

Jeśli interesują Cię te minima, to możesz je sprawdzić na stronie ministerstwa:
http://www.bip.nauka.gov.pl/bipmein/...ut=1&page=text
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując