Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47177
Stary 11.06.2011, 21:09
No właśnie boję się, że byłby szykowany na 1 skład. Przyszedł by właśnie jako prawy obrońca... Jak na rezerwę by miał przyjść to ok.
Odpowiedz cytując