Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków
Offline
#
14059
11.06.2011, 21:08
Fifiorek jesli nie wiesz to nie mow, przeciez burmistrz miasta Ostroda powiedzial ze miasto rezygnuje z organizacji ("bo boja sie kibicow Wisly i Legii" jak ktos tu na forum napisal)
Maverjuve
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maverjuve
Znajdź inne posty napisane przez Maverjuve