Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14059
Stary 11.06.2011, 21:08
Fifiorek jesli nie wiesz to nie mow, przeciez burmistrz miasta Ostroda powiedzial ze miasto rezygnuje z organizacji ("bo boja sie kibicow Wisly i Legii" jak ktos tu na forum napisal)
Odpowiedz cytując