|
Pytanie jak u Lameya z formą fizyczną. Piłkarzem może kiedyś był dobrym, tak samo kiedyś dobrymi piłkarzami byli Bukhari czy Branco. Ale w Polsce takie elementy jak taktyka czy technika są mało ważne, tu trzeba przede wszystkim mieć siłę zapierdalać! Maaskant z Valckxem starają się to odrobinę zmienić, podciągnąć nas taktycznie, żeby Wisła mogła grać w ten sam sport w który gra się np na zachodzie kontynentu. Zanim to się stanie nam trzeba takich harpaganów jak Iliev.
. .
|