emj10 napisał(a):

Mam propozycję.
Na drugi raz najlepiej nie reagować, ewentualnie zgłosić ten komentarz moderatorom i dać sobie spokój z takimi kosmitami. Najgorsze jest to, że nie jest to odosobniony przypadek, a ta epidemia się rozszerza.
|
Pięknie, k. pięknie. Doszło do tego, że jedyny rozsądny wpis na kilkadziesiąt ostatnich jest autorstwa Legionisty.
Dajecie się robić w bambuko jak dzieci. Koleś wchodzi, ewidentnie trolluje a Wy wdajecie się z nim w dyskusję.
Przecież o to mu chodzi! Gdybyście go zignorowali, chłopak by zniknął i zaczął szukać naiwnych na innym forum.