Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 11.06.2011, 20:41
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mam propozycję.

Na drugi raz najlepiej nie reagować, ewentualnie zgłosić ten komentarz moderatorom i dać sobie spokój z takimi kosmitami. Najgorsze jest to, że nie jest to odosobniony przypadek, a ta epidemia się rozszerza.
Pięknie, k. pięknie. Doszło do tego, że jedyny rozsądny wpis na kilkadziesiąt ostatnich jest autorstwa Legionisty.

Dajecie się robić w bambuko jak dzieci. Koleś wchodzi, ewidentnie trolluje a Wy wdajecie się z nim w dyskusję. Przecież o to mu chodzi! Gdybyście go zignorowali, chłopak by zniknął i zaczął szukać naiwnych na innym forum.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując