Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2006
Offline
#
22267
11.06.2011, 20:34
Szukam kogoś kto ma nsport i kojarzy krótki filmik traktujący o mistrzach i o ich radości, jest tam wzmianka o Wiśle i o Barcelonie. Potrzebuje tytułu piosenki w tle. Piosenka dość stara, jedyne co kojarzę to słowo "happy".
Z góry dzięki
Zotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zotek
Znajdź inne posty napisane przez Zotek