mitmichael napisał(a):

|
Jak Chavez przychodził to były o nim podobne opinie co teraz o Lameyu - ja wtedy mowilem, ze Osman to bedzie bardzo dobre wzmocnienie i tak sie stało. Kto wie czy nie bedzie tak teraz z Lameyem - nie kazdy w Anglii potrafi sie dobrze zaaklimatyzowac.
|
nie wiem czy ktos ma problemy z pamięcią czy chce zaburzyć rzeczywistość ( " JA mówiłem inaczej , własnie JA" ) , ale akurat w Chavezie , uczestniku MŚ wszyscy widzieli najlepszego naszego obrońcę , wyczekiwali na niego jak na zbawienie , co innego Lamey który ostatni sezon stracił całkowicie