Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47167
Stary 11.06.2011, 19:59
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Ja pomyslałem dokładnie tak samo

PS: Stan mówił o 4- 5 nowych w tym napastnik i środkowy pomocnik za Sivakova. Jeśli mu się uda zciągnąc jeszcze dwóch bocznych obrońców i stopera to będziemy miec zespół kompletny.
Stan mówił, że "szukają.4-5", więc sugerowałbym nie łapać się tego stwierdzenia, bo od szukania do znalezienia i podpisania droga daleka. Jak przyjdzie LO, N i ŚO to i tak uznam to za cud...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując