Angmir napisał(a):

Info nie pewne - ale wydaje mi się ze w 100% prawdopodobne (jedyna możliwośc żdo zatrzymania Mierzejewskiego w Poloni)
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Tr...wiadomosc.html
Zresztą jeżeli przed podwyzką zarabiał ok 500 tyś, to oczywistym jest że teraz musi zarabiać coś koło tego. Choć moze być to oczywiście wartośc w wypadku zdobycia MP.
|
Cytat:
|
Sam Mierzejewski na transfer nie naciska. Zarówno on, jak i trener Jacek Zieliński, zostawili decyzję Wojciechowskiemu. Jeżeli ten da się przekonać tureckim wysłannikom, Mierzejewski prawdopodobnie podpisze dwuletni kontrakt na mocy którego miałby otrzymywać ok 750 tys. euro rocznie.
|
Tak, 750 tys euro, ale nie od JW, tylko od Trabzonsporu ; P