emj10 napisał(a):

|
W Wiśle struktura płac wygląda podobnie jak w Amice i zakładam, że obecnie z 5-6 zawodników ma płace w granicach 250-300 tys. euro. Kto taki? Garguła, Melikson, Jaliens, Kirm, Genkov i Pareiko jak sądzę. Porządnie też zarabiają z pewnością Pajic, Chavez, Małecki i Sobolewski, ale raczej są to sumy lekko powyżej 200 tys. euro.
|
Skąd takie informacje? Kirm z Jirsakiem zarabiają więcej od niego a obaj nie mają 200 tysięcy. Małecki po podwyżce która tak bolała co poniektórych na forum (magazynierów i innych) miał dobijac do 100 tysięcy euro. Wcześniej zarabiał relatywnie grosze. Chyba że dostał kolejny aneks
