Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47165
Stary 11.06.2011, 19:47
Jak Chavez przychodził to były o nim podobne opinie co teraz o Lameyu - ja wtedy mowilem, ze Osman to bedzie bardzo dobre wzmocnienie i tak sie stało. Kto wie czy nie bedzie tak teraz z Lameyem - nie kazdy w Anglii potrafi sie dobrze zaaklimatyzowac.
Odpowiedz cytując