|
Szczerze wątpie w Lameya! Badania ponoć przechodził wtedy co Iliev, Ilieva jakoś podpisali a o Lameyu cisza, a wydaje mi się że w Leicesterze chętnie się go pozbędą, po za tym nie wydaje mi się żeby Valcx uważał Lameya za wzmocnienie a póki co nie sprowadzają zawodników którzy nie grają w swoich zespołach a ich forma jest wielką niewiadomą (oczywiście liczę od zimowego okienka bo wtedy mieli dopiero czas na poważne transfery)
Święte Barwy Swe Wznieś i Zaśpiewaj Tę Pieśń, Niech Patrzy Cały Świat, Jak Nasza Wisła Gra.
Więc, Naprzód W Bój, Kochany Klubie Mój, Przy Tobie Nasza Brać, Na Wieki Będzie Trwać.
|