JarekTSW napisał(a):

|
zbymak. Mam nadzieje, że to nie prawda...
|
jeszcze jakieś 2 sezony temu, sikałbyś z radości gdyby taki zawodnik do nas trafił... Lamey to zawodnik doświadczony i ograny na arenie międzynarodowej... 48 występów w 1 Bundeslidze to wystarczająca rekomendacja jak na polską ligę... i co ważne on grał a nie przyglądał się z ławki... to że przytrafił mu się jeden słabszy sezon o niczym jeszcze nie świadczy... ok przytrafiła mu się kontuzja i miał sezon z głowy...mówię ja bym go nie skreślał, niech przyjdzie, pokaże się i dopiero wtedy go oceniajmy... i nie przeginajcie bo Wisła nie jest na razie na tyle mocna finansowo żeby zatrudniać zawodników o lepszym CV... dajmy chłopu szanse jeśli przyjdzie i nie sugerujmy się wypowiedziami podrażnionych sytuacją w klubie kibiców...