Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47152
Stary 11.06.2011, 18:55
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
zbymak. Mam nadzieje, że to nie prawda...
Rozumiem ze napisałes tak bo widziales Lameya ostatnimi czasy przyglądałes sie mu, no i na koniec
widziales jego spotkanie w naszej jakże zaskakującej lidze by to oceniać, co nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując