Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2766
Stary 11.06.2011, 18:52
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Skąd ty ta kwote wytrzasnałes
To chyba z premiami za mistrzostwo i awans do LM, czyli cos czego Plonia nie osiagnie
A w płacach juz smailo konkurujemy z Eredivisie, oczywisice nie z a Ajaxem,Az, Psv, Twente ale zreszta jak najbardziej

Info nie pewne - ale wydaje mi się ze w 100% prawdopodobne (jedyna możliwośc żdo zatrzymania Mierzejewskiego w Poloni)

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Tr...wiadomosc.html

Zresztą jeżeli przed podwyzką zarabiał ok 500 tyś, to oczywistym jest że teraz musi zarabiać coś koło tego. Choć moze być to oczywiście wartośc w wypadku zdobycia MP.
Odpowiedz cytując