Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
3,5nando
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
22266
11.06.2011, 18:24
Witam,
nie orientuje się może ktoś, jakie były w zeszłym roku progi punktowe na ratownictwo medyczne na UJ?
3,5nando
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3,5nando
Znajdź inne posty napisane przez 3,5nando