Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47150
Stary 11.06.2011, 18:02
Od takich tematów jak Nwaogu jest "Gdybym był bogaty", tutaj komentujemy doniesienia prasy i dopięte już transfery. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
A więc przyszedł już Iliew- nie widziałem go w żadnym meczu więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Ucichła coś sprawa z napastnikiem Videotonu, jest to piłkarz niemal kompletny i bardzo bym się cieszył gdyby do nas trafił.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez sofristo : 11.06.2011 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując