|
Od takich tematów jak Nwaogu jest "Gdybym był bogaty", tutaj komentujemy doniesienia prasy i dopięte już transfery. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
A więc przyszedł już Iliew- nie widziałem go w żadnym meczu więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Ucichła coś sprawa z napastnikiem Videotonu, jest to piłkarz niemal kompletny i bardzo bym się cieszył gdyby do nas trafił.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez sofristo : 11.06.2011 o godz. 18:07.
|