Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9794
Stary 11.06.2011, 17:44
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
A mamy lepszych od niego rezerwowych stoperów?
Gość by chciał zarabiać sporę pieniądze, zupełnie nie adekwatne do jego umiejętności.
A jeśli już porównujemy go do rezerwowych stoperów w naszym zespole to Bunoza dla mnie jest lepszym zawodnikiem od niego...
Ostatnio edytowane przez Titto : 11.06.2011 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując