kacpaw91 napisał(a):

|
A mamy lepszych od niego rezerwowych stoperów?
|
Gość by chciał zarabiać sporę pieniądze, zupełnie nie adekwatne do jego umiejętności.
A jeśli już porównujemy go do rezerwowych stoperów w naszym zespole to Bunoza dla mnie jest lepszym zawodnikiem od niego...