Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
1625
11.06.2011, 17:41
Tylko co do cholery ma wspólnego z Wisłą czarny kolor? Dajcie sobie na wstrzymanie...
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka