|
Nie napalajcie się tak na te projekty. Design na nowy sezon już dawno wybrany (jeżeli rzeczywiście miał być unikat, chociażby się różnił miejscem metki od masówki) i nie ma sensu spamować tymi projektami, przedstawicieli Wisły.
Kwestia kilku tygodni i się wszystko wyjaśni, oby szybciej niż później.
//chwała tym, którzy dalej fantazjują na temat kitsów, ciekawe projekty robicie.
|