Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 11.06.2011, 17:17
Nie napalajcie się tak na te projekty. Design na nowy sezon już dawno wybrany (jeżeli rzeczywiście miał być unikat, chociażby się różnił miejscem metki od masówki) i nie ma sensu spamować tymi projektami, przedstawicieli Wisły.

Kwestia kilku tygodni i się wszystko wyjaśni, oby szybciej niż później.

//chwała tym, którzy dalej fantazjują na temat kitsów, ciekawe projekty robicie.
Odpowiedz cytując