Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maratonczyk
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
1621
11.06.2011, 17:17
To pare koszulek ktore zrobilem, jak wam sie podobaja ?
Maratonczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maratonczyk
Znajdź inne posty napisane przez Maratonczyk