Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 11.06.2011, 17:06
trzeba na R22 wyslac jak juz napsiac przede mna ktos.
moze rozpatrza ten pomysl ale tzreba sie spieszyc .
Wisła 1906 Kraków
Odpowiedz cytując