Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
Od: 09.2007
Offline
#
1620
11.06.2011, 17:06
trzeba na R22 wyslac jak juz napsiac przede mna ktos.
moze rozpatrza ten pomysl ale tzreba sie spieszyc .
Wisła 1906 Kraków
surdut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do surdut
Znajdź inne posty napisane przez surdut