Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1617
Stary 11.06.2011, 16:36
Maratonczyk napisał(a):Wyświetl post




Wyslij ten pomysl na R22... to naprawde kapitalny wzor..

Pozwolilem sobie wyslac ten wzor do dzialu marketingu naszego ukochanego klubu. Oczywiscie podkreslajac ze to twoj pomysl. mam nadzieje ze nie jest to dla CIebie zaden klopot. Moze cos z tego wyjdzie choc mysle ze male szanse...
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Glazik : 11.06.2011 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując