Tom Al napisał(a):

A ja coś czuję że przy Ilievie to Kirm będzie zmiennikiem, z całym szacunkiem dla Andraża.
Zostało 5 miejsc do obsadzenia: napastnik, najlepiej mogący grać też na prawym skrzydle.
Środkowy/defensywny pomocnik - chyba że Maaskant liczy na Gargułę/Jirsaka/Siiwakowa ale zdaje się że w wywiadzie mówił o tym że będziemy kogoś szukać jednocześnie czekając na decyzję Michaiła czy chce u nas grać. Ostatecznie powinni kogoś podpisać: albo przedłużą Siwie kontrakt, albo pozyskają kogoś nowego
lewy, środkowy i prawy obrońca. - tu największe braki, na szczęście obrońców łatwiej trochę pozyskać niż dobrych graczy ofensywnych.
Stan zapowiada jeszcze jakieś ruchy więc liczę że min. 4 nowych zawodników w tym okienku dojdzie.
|
Skrzydłowi to najlepiej obsadzona pozycja, a każdy z nich może grać po obu stronach: Małecki, Boguski, Kirm, Iliev.
Co do środkowego pomocnika to tutaj będzie trzeba niektórych wypożyczyć, albo sprzedać. Bo będziemy mieli 6 ofensywnych pomocników (Melikson, Garguła, Jirsak, Mączyński, Brud, Rado), z czego jeden jest dwie klasy lepszy od pozostałych. W pucharach pewnie będziemy grali dwoma defensywnymi, więc tu by się ławka przydała (ktoś + Nalepę włączyć do pierwszego zespołu, albo wypożyczyć - może grać DP, PO, ŚO).