Wyświetl pojedynczy post
Tom Al
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47140
Stary 11.06.2011, 16:19
A ja coś czuję że przy Ilievie to Kirm będzie zmiennikiem, z całym szacunkiem dla Andraża.

Zostało 5 miejsc do obsadzenia: napastnik, najlepiej mogący grać też na prawym skrzydle.

Środkowy/defensywny pomocnik - chyba że Maaskant liczy na Gargułę/Jirsaka/Siiwakowa ale zdaje się że w wywiadzie mówił o tym że będziemy kogoś szukać jednocześnie czekając na decyzję Michaiła czy chce u nas grać. Ostatecznie powinni kogoś podpisać: albo przedłużą Siwie kontrakt, albo pozyskają kogoś nowego

lewy, środkowy i prawy obrońca. - tu największe braki, na szczęście obrońców łatwiej trochę pozyskać niż dobrych graczy ofensywnych.

Stan zapowiada jeszcze jakieś ruchy więc liczę że min. 4 nowych zawodników w tym okienku dojdzie.
Odpowiedz cytując