Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1092
Stary 11.06.2011, 15:23
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Jak z głośnością w mieście i na trasie ( powyżej 130 )? Jak widoczność z tyłu? Korzystasz z podłokietnika może?

Troszku więcej szczegółów napisz jeśli masz chwilę
hmmmm powiem szczerze,ze nie zwracam uwagi an takie rzeczy.dla mnie najważniejsze sa :spalanie,dynamika i trwałość.widoczność do tylu nie interesuje mnie w ogóle bo korzystam z lusterek.taki nawyk z jazdy dużymi samochodami.co do głośnosci.nowe octavie sa niewątpliwie lepiej wyciszone,ale z drugiej strony jeśli chcesz kupic idealny samochód to chyba trzeba rozgladac się co najmniej dwie półki wyżej.wg mnie najpierw nakreśl sobie priorytety czego oczekujesz os samochodu,a póxneij dobieraj sobei do tego konkretny model.i jeszcze jedno przy TDI trzeba liczyc się z tym,że należy dolewac olej.te silniki tak mają i juz.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując