Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9786
Stary 11.06.2011, 15:21
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Guti to już nie ten Guti z Realu. Sodówa mu uderzyła do głowy, rozbija się pijany autami po mieście. Moglibyśmy marketingowo i finansowo stracić. Poza tym, chcecie brać gościa którego menago rozsyła CV po całej Europie w tym do Legii i Olimpii Elbląg? Widać, że nie jest zbytnio chodliwy
Wierzysz w to rozsyłanie ofert drogą mailową? I jeszcze do... Olimpii Elbląg

Ktoś sobie jaja robi, to żaden jego meango.. .

http://www.weszlo.com/news/7048

No ale w naszym kraju te bzdury trafiły na podatny grunt
Odpowiedz cytując