wujekWojtek napisał(a):

|
Guti to już nie ten Guti z Realu. Sodówa mu uderzyła do głowy, rozbija się pijany autami po mieście. Moglibyśmy marketingowo i finansowo stracić. Poza tym, chcecie brać gościa którego menago rozsyła CV po całej Europie w tym do Legii i Olimpii Elbląg? Widać, że nie jest zbytnio chodliwy
|
Wierzysz w to rozsyłanie ofert drogą mailową? I jeszcze do... Olimpii Elbląg

Ktoś sobie jaja robi, to żaden jego meango.. .
http://www.weszlo.com/news/7048
No ale w naszym kraju te bzdury trafiły na podatny grunt
