|
Senior Member
Offline
|
#1090

11.06.2011, 14:54
|
iiYama napisał(a): 
Witam
Ktoś z was jeździł Octavią Tour Combi?
Jakie macie wrażenia? Wiem że to autko z ubogim wyposażeniem w porównaniu z nową Octavią II a jak się sprawdza na trasie?
Dzięki
|
1.9 TDI bardzo dobrze.
dziękuję za uwagę
|
|