Wyświetl pojedynczy post
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47135
Stary 11.06.2011, 14:38
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze, to tłumaczenie było dzisiaj strasznie naciągane. Najpierw zagaduje do Baszcza, stwierdza że i on i trener go chcą, potem jednak stwierdza że neeee, jednak mam mnóstwo innych, lepszych. Gdybym wiedział że to ktoś inny niż Stan to bym to kupił, ale z tym gościem, oglądającym piłkarzy szmat czasu, mase meczów na dvd (...) brzmi to trochę dziwnie. Powiem inaczej - to jest profesjonalista, który zna się na robocie, więc jeśli pojawił się w ogóle temat Baszcza ze strony Wisły to znaczy że go Wisła (a raczej Maaskant z Valckxem) chcieli.

To były luźne, niezobowiązujące rozmowy, co potwierdzał sam Baszczyński. Tego typu zapytań czy luźnych pogawędek ze strony klubu mogło być kilkanaście, albo kilkadziesiąt - przecież Wisła interesowała się nawet Rogerem Guerreiro i faktem jest, że Kuźba z Valckxem jeździli na mecze AEK żeby go obserwować. Jeżeli rezygnujemy z darmowego zawodnika, mimo, że jest on chętny i do wzięcia za darmo, to może świadczyć tylko o tym, że na jego miejsce mamy kogoś innego. Jeżeli ktoś dalej nie dowierza tłumaczeniom Stana, to proponuję poczekać do czasu zatrudnienia nowego prawego obrońcy. Zobaczymy czy to będzie zawodnik darmowy czy taki, za którego trzeba będzie zapłacić oraz przede wszystkim czy to będzie lepszy zawodnik niż Baszczu (młodszy, szybszy, lepszy w ofensywie) - to powinno nam sporo wyjaśnić również o powodach rezygnacji z Marcina.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując