Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1611
Stary 11.06.2011, 14:31
Każdy chciałby się reklamować na koszulkach Wisły gdyby to nic nie kosztowało. Po prostu na razie nikt jeszcze nie chce wyłożyć odpowiednich pieniędzy by się móc u nas reklamować.

Po ewentualnym awansie do LM to by się na pewno zmieniło.

Ja jakoś wolę stare logo na koszulkach "Tele-Fonika" niż "TF Kable".

Ta wersja z dużą gwiazdą podoba mi się. Tak jak kiedyś koszulki reprezentacji z husarzem od Pumy.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 11.06.2011 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując