|
Każdy chciałby się reklamować na koszulkach Wisły gdyby to nic nie kosztowało. Po prostu na razie nikt jeszcze nie chce wyłożyć odpowiednich pieniędzy by się móc u nas reklamować.
Po ewentualnym awansie do LM to by się na pewno zmieniło.
Ja jakoś wolę stare logo na koszulkach "Tele-Fonika" niż "TF Kable".
Ta wersja z dużą gwiazdą podoba mi się. Tak jak kiedyś koszulki reprezentacji z husarzem od Pumy.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 11.06.2011 o godz. 14:34.
|