|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Santiago - Zdunska
Offline
|
#1609

11.06.2011, 14:18
|
Sylwek1906 napisał(a): 
|
Co jak co ale ta telefonika już mnie męczy na koszulkach.. Żeby nie znaleźć sponsora ?
|
Moze byc TF Kable ?
Aguante Wisła Kraków!!! Tylko Nasz TS !!!
|
|