Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1606
Stary 11.06.2011, 14:14
Propozycja koszulek z wielką gwiazdą na brzuchu jest absolutnie genialna. Wielkie propsy dla gościa który to zmajstrował. I nawet niebieska koszulka z czerwonymi paskami wygląda całkiem fajnie, choć na odwrót już nie ;/

Co do powyższych propozycji. Pierwsza tak, druga nie bo nie lubię białego, 3 nie bo do niebieskiej koszulki chce czarne spodenki albo białe. Nie lubie monotonii.

Swoją drogą możnaby wymyśleć jakiś inny kolor na koszulki z trzeciego zestawu? NIekoniecznie związane z naszumi barwami. Taka Barcelona ma zawsze koszulki domowe granatowo-czerwone ale kolejne zestawy maja róznokolorowe. Kiedys mieli fajne takie jaskrawożólte, pomarańczowe, łososiowe i w tym roku chyba mają czarne jako trzecia opcja.
http://files.gadu-gadu.pl/barcelona_...b31b97c732.jpg

O czymś takim mówie, zajefajna koszulka
Ostatnio edytowane przez wujekWojtek : 11.06.2011 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując