Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
tomek_TSW
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#928
Stary 11.06.2011, 14:06
a jakiś posiadacz telefonu samsung galaxy mini jest? podzieli się opinią na jego temat? czy szkoda czasu na ten temat? ;-)

nieposiadacze, a znający się na rzeczy, również niech piszą ;-)
Powód: nieposiadacze
Ostatnio edytowane przez tomek_TSW : 11.06.2011 o godz. 14:10.

Odpowiedz cytując