|
a jakiś posiadacz telefonu samsung galaxy mini jest? podzieli się opinią na jego temat? czy szkoda czasu na ten temat? ;-)
nieposiadacze, a znający się na rzeczy, również niech piszą ;-)
Powód: nieposiadacze
Ostatnio edytowane przez tomek_TSW : 11.06.2011 o godz. 14:10.
|