Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47131
Stary 11.06.2011, 14:06
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie mus to 1-2 napastnikow. Jeden rownie dobry jak Genkov (do rywalizacji o jedno miejsce lub aby gral razem z nim) i drugi, perpektywiczny, na rezerwe. Wielkie kluby maja po 4-5 dobrych napastnikow w kadrze, a u nas odnosze takie wrazenie, bardziej koncentruja sie na wzmocnieniu dobrze obsadzonej juz, lini pomocy (co nie znaczy, ze nie wymaga tez wzmocnien).
.
To jeden już jest - Iliev - do rywalizacji z Kirmem - równie dobrze można powiedzieć, że oni grają jako napastnicy.

Liczę na to, że przyjdzie zmiennik Genkova o podobnych wartościach fizycznych.
Odpowiedz cytując