Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 11.06.2011, 13:59
Witam

Ktoś z was jeździł Octavią Tour Combi?

Jakie macie wrażenia? Wiem że to autko z ubogim wyposażeniem w porównaniu z nową Octavią II a jak się sprawdza na trasie?


Dzięki
Ostatnio edytowane przez iiYama : 11.06.2011 o godz. 14:03.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując