Na konferencji staszek mowil ze prawdopodbnie pozyskamy jeszcze 4-5 KLASOWYCH pilkarzy, wiec co do kadry mozna byc spokojnym....a co do naszych obecnych graczy to uwazam ze Boguski i Garguła moga pozytywnie zaskoczyc i bic sie o pierwszy sklad

Gargula przegral ta runde po ciezkiej kontuzji i teraz moze juz zaskoczy(mam taka nadzieje)... cieszy mnie tez wypowiedz Ilieva, bo jak mowil po co tu jest to z wielka pewnoscia mowil ze awansuja do LM

no i czekam na tych kolejnych 2-3 ktorzy dolacza w Holandii
