Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47125
Stary 11.06.2011, 13:47
Dla mnie mus to 1-2 napastnikow. Jeden rownie dobry jak Genkov (do rywalizacji o jedno miejsce lub aby gral razem z nim) i drugi, perpektywiczny, na rezerwe. Wielkie kluby maja po 4-5 dobrych napastnikow w kadrze, a u nas odnosze takie wrazenie, bardziej koncentruja sie na wzmocnieniu dobrze obsadzonej juz, lini pomocy (co nie znaczy, ze nie wymaga tez wzmocnien).
.
Odpowiedz cytując