Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47123
Stary 11.06.2011, 13:41
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Obejrzyj sobie wideo z konferencji to będziesz wiedział, że to Stan wspomniał o RvN jako posunięciu marketingowym "naszych ludzi"...
A jeśli obejrzy dokładnie, to zauważy, że Stan mówi: "myślałem, że to ruch marketingowy naszych ludzi"
http://www.wisla.tv/?v=251
od 19:00
Edit:
bonawentura, szczerze wątpię. Tak mówi się o współpracownikach.
Ostatnio edytowane przez jova : 11.06.2011 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując