matys2 napisał(a):

|
Obejrzyj sobie wideo z konferencji to będziesz wiedział, że to Stan wspomniał o RvN jako posunięciu marketingowym "naszych ludzi"...
|
A jeśli obejrzy dokładnie, to zauważy, że Stan mówi: "
myślałem, że to ruch marketingowy naszych ludzi"
http://www.wisla.tv/?v=251
od 19:00
Edit:
bonawentura, szczerze wątpię. Tak mówi się o współpracownikach.