wislak68 napisał(a):

|
Naprawde trudno poddawać w wątpliwość profesjonalizm Stana. Swoimi dotychczasowymi działaniami nie dał absolutnie podstaw do jakiegokolwiek narzekania. To co zrobił z Chavezem (co prawda narazie na 99% ale mam nadzieję że już niedługo klamka zapadnie) to absolutne mistrzostwo świata
|
Ten 1% to zapewne podpis pod kontraktem i tyle.