Jednak trochę szkoda Cikosza - gość w przeciągu sezonu zrobił nielichy postęp, co zaowocowało powołaniem do reprezentacji Słowacji, dodatkowo jest już zgrany z zespołem. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy dwóch prawych obrońców, bo nie wyobrażam sobie występu na tej stronie Jaliensa - chyba, że w przypadku jakiejś katastrofy typu kontuzje czy czerwona kartka i brak możliwości zmiany. Mecz z Podbeskidziem pokazał, że jest już za stary (czyt. za wolny) żeby tam grać.
emj10 napisał(a):

|
Dolicz do tego tydzień urlopu i wychodzi początek lipca.
|
Tego lata nie będzie urlopu

I głęboko wierzę w to, że zimą również nasi piłkarze za długo sobie nie poodpoczywają
