Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47107
Stary 11.06.2011, 12:31
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
Co do transferów - celujemy w zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty - ewentualnie pieniądze mogą znaleźć się na napastnika. Okienko tak na prawdę jeszcze się nie rozpoczęło także nie można wyrokować czy ktoś jednak od nas nie odejdzie jak również nie opuści zespołu z powodu braku miejsca w pierwszej 11-stce vide Garguła czy Jirsak - wbrew pozorom wcale środek pola nie wygląda tak rewelacyjnie o czym przekonaliśmy się w kilku ważnych spotkaniach na wiosnę - Melikson ok, ale Wilk, Sobol - to w pierwszym przypadku nie zawodnik na LM a w drugim również - środek pomocy miało się wrażenie wygląda jak ser szwajcarski

.
Odejście kogoś z dwójki Garguła, Jirsak jest mało prawdopodobne. Poza Polonią nikt nie byłby w stanie zapewnić im podobnych zarobków a na mniejsze zapewne się nie zgodzą, byleby grać w jakimś średniaku ligowym. A na to musiliby przystać podpisując umowę z kimś z ligi. Na zachód, czy też wschód, również nie ma co liczyć, jako ewentulany kierunek transferowy Garguły i Jirsaka. Finansowo pewnie by się zgodzili a i Wisła coś by zarobiła,ale kto kupi zawodników siedzących na ławie? Do tego Garguła po ciężkiej kontuzji. Nie ma żadnych szans aby goście, któtrzy nie odgrywają kluczowych roli w zespole polskiej ligi gdzieś odeszli. Tak więc zostaną ale nie wiele to wnosi do naszego potencjału. Są i tyle,od czasu do czasu coś zagrają i nic więcej. W kontekście LE ich nie widzę,no ale nie mamy kasy na lepszych więc ci muszą zostać. Jest to typowe działanie, ilość a nie jakość. Mamy trzech rozgrywających, Melikson, Garguła i Jirsak, z czego wnosi coś do gry tylko ten jeden.

Wilk mimo wszystko jako zmiennik na LE jest w sam raz. Sęk w tym,że Sobolewski niekoniecznie jest od niego, chociażby o klase lepszy. Poziom podobny z tym,że Sobolewski nadrabia doświadczeniem.

Pomysł z wyłapywaniem gości którym kończy się kontrkat, coś grali w minionym sezonie, jest słusznym krokiem. To samo z wypożyczeniami.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując