Gordian napisał(a):

|
Taki Sobiech to powinien złożyć wniosek o rozwiązanie umowy z winy klubu. Chętnych na niego nie będzie brakowało, zwłaszcza jakby miał kartę w ręku.
|
Bo? Płacą mu? Płacą. Jeżeli nie ma w kontrakcie zapisu o obowiązku umożliwiania trenowania z pierwszą drużyną (a pewnie nie ma) to niby z jakiego powodu mają rozwiązać kontrakt?