jova napisał(a):

|
Przecież z tego artykułu wynika, że odchodzi z Rapidu...
|
Tak. Stan zresztą potwierdził, że Hesselink rozwiązał swój kontrakt, ale
NA PEWNO nie zagra w Wiśle.
EDIT:
Powiedziano też, że do Wisły nie trafi żadne znane/głośne nazwisko. Nie zrozumcie mnie proszę źle, bo to, w jaki sposób Valckx to wyjaśnił miało ręce i nogi, ale jestem zawiedziony. Liczyłem, że jednak spróbują takiego zagrania sportowo-marketingowego. Jestem dumny z graczy Wisły, ale skłamałbym gdybym powiedział, że nie chciałbym kupić koszulki z nazwiskiem Ruuda (to tylko przykład). Naprawdę szkoda, przecież to powinno się opłacić.