Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47099
Stary 11.06.2011, 12:13
jova napisał(a):Wyświetl post
Przecież z tego artykułu wynika, że odchodzi z Rapidu...
Tak. Stan zresztą potwierdził, że Hesselink rozwiązał swój kontrakt, ale NA PEWNO nie zagra w Wiśle.

EDIT:
Powiedziano też, że do Wisły nie trafi żadne znane/głośne nazwisko. Nie zrozumcie mnie proszę źle, bo to, w jaki sposób Valckx to wyjaśnił miało ręce i nogi, ale jestem zawiedziony. Liczyłem, że jednak spróbują takiego zagrania sportowo-marketingowego. Jestem dumny z graczy Wisły, ale skłamałbym gdybym powiedział, że nie chciałbym kupić koszulki z nazwiskiem Ruuda (to tylko przykład). Naprawdę szkoda, przecież to powinno się opłacić.
Ostatnio edytowane przez kha1 : 11.06.2011 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując