Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47098
Stary 11.06.2011, 12:13
Odejscie Cikosa to nie jest duża strata. Fakt, trochę się rozwinął, ale do Alvareza czy Baszczyńskiego brakowało mu naprawdę dużo.
Odpowiedz cytując